Data urodzenia: 13.04.1967 r.
Miejsce urodzenia: Wołomin
Data święceń kapłańskich: 28.05.1992 r.
Data święceń biskupich: 19.11.2011 r.
Pobierz herb


Dodaj wydarzenie Cancel
Dziękujemy za przesłanie wydarzenia. Będzie ono wkrótce weryfikowane.
Opis wydarzenia
Kategoria
Biskup Pomocniczy
Data rozpoczęcia
Data zakończenia (opcjonalnie)
Czas rozpoczęcia
Czas zakończenia (opcjonalnie)
Częstotliwość wydarzenia
Zdjęcie ilustrujące wydarzenie (opcjonalnie)
Organizator/zgłaszający Kontakt do organizatora/zgłaszającego Miejsce wydarzenia Strona internetowa miejsca/organizatora
Niedziela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
27
28
29
30
1
2
  • 10:00Konferencja prasowa przed 30-leciem reaktywacji KSM w Polsce
3
  • 12:00Bierzmowanie w parafii św. o. Pio w Zagościncu
4
  • 09:30Msza Święta w Katedrze Warszawsko-Praskiej
5
  • Zebranie Plenarne Konferencji Episkopatu Polski w Archidiecezji Łódzkiej
6
  • Zebranie Plenarne Konferencji Episkopatu Polski w Archidiecezji Łódzkiej
7
  • 11:00Msza Święta w intencji ofiar Bitwy Warszawskiej 1920 w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Woli Rasztowskiej
8
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii NMP Matki Pięknej Miłości Warszawa-Tarchomin
  • 19:30Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii NMP Matki Pięknej Miłości Warszawa-Tarchomin
9
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii katedralnej
10
  • 10:3030-lecie reaktywacji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
11
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
12
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
13
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Mrozach
14
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej
15
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku Miłośnie
16
  • 09:00Msza Święta w parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim dla Liceum
  • 22:00IV Nocna Droga Różańcowa
17
  • 07:30Msza Święta w intencji powołań
  • 14:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Otwocku-Wólce Mlądzkiej
18
  • 11:30Wizytacja kanoniczna w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Otwocku-Wólce Mlądzkiej
19
20
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii MB Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu
21
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii św. Włodzimierza na Bródnie
22
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii NPSJ w Starej Miłośnie
23
Aktualna data
24
  • 11:00Msza Święta z promocją lektorską w parafii MB Dobrej Rady w Wólce Mińskiej
  • 12:30Wizytacja kanoniczna w parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku
25
26
27
28
29
30
31

Zobacz wszystkie wydarzenia