Ani ucho nie słyszało, ani oko nie widziało, żeby jakiś bóg poza Tobą czynił tyle dla tego, co w nim pokłada ufność. Obyś wychodził naprzeciw tym, co radośnie pełnią sprawiedliwość i pamiętają o Twych drogach – tymi słowami z Księgi proroka Izajasza zaczynamy w Kościele Adwent 2020. Bóg chce czynić cuda w naszym życiu, ale z naszym udziałem. Dlatego chcemy się nawracać. I to nie tuż przed świętami, nie w trzecim, drugim, ani nawet nie w pierwszym tygodniu adwentu. Chcemy nawracać się przez #CałyAdwent!

W tym pandemicznym czasie SalveNET zaprasza na internetowe rekolekcje #CałyAdwent. Codziennie o godzinie 11.00 w social mediach SalveNET pojawi się krótki filmik z rozważaniami przygotowanymi przez młodych i pełnych zapału księży diecezji warszawsko-praskiej. Rozważania oparte na codziennych czytaniach mszalnych z ksiąg prorockich będą pomocą w podjęciu zmian na lepsze i przygotowaniu się na przyjście Pana.

Codziennie od 29.11 do 24.12 o godzinie 11.00.

Rekolekcjoniści:

1. ks. Jan Roztocki – I tydzień Adwentu
  2. ks. Bartłomiej Kopeć – II tydzień Adwentu
  3. ks. Zbyszek Sapiejewski – III tydzień Adwentu
  4. ks. Jan Staruchowicz – IV tydzień Adwentu

Na fanpage SalveNET na FB  więcej o rekolekcjonistach, a przez cały czas ich trwania – bonus w formie codziennych ciekawostek #SekretyProroków!