Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej zaprasza na rekolekcje dla młodych ze Wspólnotą Guadalupe.

Jednym ze współprowadzących będzie Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży – ks. Michał Dziedzic.To będzie czas odkrywania czym tak naprawdę jest miłość i jak nią żyć na co dzień. Czas spotkania z Jezusem Eucharystycznym i Maryją.

Przyjedź do Oazy Życzliwości w Przytkowicach, od 25 lipca do 1 sierpnia. Zapisy na stronie www.przytkowice.pl.
Rekolekcje dla osób pełnoletnich. Koszt 500 zł.

SOBOTA – ŚWIĘTO JAKUBA APOSTOŁA

15:00–17:00 – przyjazd, zakwaterowanie.

17:00obiadokolacja

18:00Msza Święta

19:15przerwa

19:30zapoznanie w grupach funkcyjnych, integracja

20:30różaniec i Adoracja

21:30apel i ogłoszenia.

22:00 cisza nocna

NIEDZIELA

7:30 – różaniec w kaplicy  (dla chętnych)

8:00 – modlitwy poranne

8:30śniadanie

9:30–10:15 – konferencja

10:15–10:30 – przerwa

10:30–11:30 – grupy dzielenia

11:30–11:45 – przerwa

11:45 – nauka pieśni i krótkie przygotowanie do Mszy Świętej

12:00 – Msza Święta

13:00 – obiad i przerwa (czas wolny), zajęcia sportowe dla chętnych

15:00 – Koronka w Kaplicy

15:15–16:15 promocja zdrowego żywienia

16:30–17:30 – warsztaty

18:00 kolacja

19:00pogodny wieczór

19:45 – przerwa

20:00 – świadectwo, Apel i Adoracja Najświętszego Sakramentu

21:30 – zakończenie dnia (ogłoszenia)

22:00 – cisza nocna

PONIEDZIAŁEK

7:30różaniec w kaplicy (dla chętnych)

8:00modlitwy poranne

8:30 śniadanie

9:30–10:15 – Konferencja

10:15–10:30 – przerwa

10:30–11:30 – dzielenie w grupach

11:45 – przygotowanie do Mszy Świętej

12:00 – Msza Święta

13:00obiad i przerwa (czas wolny) zajęcia sportowe dla chętnych

15:00 – Koronka w Kaplicy

15:15–17:30warsztaty w grupach

18:00 – kolacja

19:00pogodny wieczór

19:45 – przerwa

20:00 świadectwo, Apel i Adoracja Najświętszego Sakramentu

21:30 – zakończenie dnia (ogłoszenia)

22:00 – cisza nocna

WTOREK

7:30 – różaniec dla chętnych w kaplicy

8:00 – modlitwy poranne

8:30 – śniadanie

9:30–10:15konferencja

10:00–10:30 – przerwa

10:30–11:30spotkanie w grupach

11:45 – przygotowanie do Mszy Świętej

12:00 – Msza Święta

13:00 – obiad i przerwa (czas wolny) zajęcia sportowe dla chętnych

15:00 – Koronka w kaplicy

15:15–17:30 – warsztaty w grupach

18:00 – kolacja

19:00 – pogodny wieczór

19:45 – przerwa

20:00 – apel, świadectwo i Adoracja Najświętszego Sakramentu

21:00 audiencja z Panem Jezusem (10 min każdy) do godz. 00:00.

22:00 – cisza nocna

ŚRODA

7:30 – różaniec w kaplicy (dla chętnych)

8:00 – modlitwy poranne (Hymn do Ducha Świętego, godzinki, zawierzenie Matce Bożej + litania do św. Józefa)

8:30 – śniadanie

9:30–10:15 – konferencja

10:00–10:30 – przerwa

10:30–11:30 – spotkania w grupach

11:45 – przygotowanie do Mszy Świętej

12:00 Msza Święta

13:00obiad i przerwa (czas wolny) zajęcia sportowe dla chętnych

15:00 – Koronka w kaplicy

15:15–17:30 – warsztaty w grupach

18:00 – kolacja

19:00 – pogodny wieczór

19:45 – przerwa

20:00 świadectwo, Apel i Adoracja Najświętszego Sakramentu

21:00 – audiencja z Panem Jezusem do 00:00 (10 min każdy).

22:00 – cisza nocna

CZWARTEK

7:30 – różaniec w kaplicy (dla chętnych)

8:00 – modlitwy poranne

8:30 – śniadanie

9:30–10:15 – konferencja

10:15–10:30 – przerwa

10:30–11:30 – spotkania w grupach

11:45 – przygotowanie do Mszy Świętej

12:00 – Msza Święta z Aniołem Pańskim

13:00 – obiad i przerwa (czas wolny) zajęcia sportowe dla chętnych

15:00 – Koronka w Kaplicy

15:15–17:30 – warsztaty w grupach

18:00 kolacja

19:00 – spotkania w grupach

20:15 – przerwa

20:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

21:30 – Adoracja całonocna

PIĄTEK

7:30 – różaniec w kaplicy (dla chętnych)

8:00 – modlitwy poranne

8:30 – śniadanie

9:30–10:15 konferencja

10:00–10:30 – przerwa

10:30–11:30 spotkania w grupach dzielenia

11:45 – przygotowanie do Mszy Świętej – nauka pieśni (10 min.)

12:00 – Msza Święta

13:00 – obiad

14:30 – wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej

15:00 – Koronka w Kalwarii, zawierzenie przy obrazie MB Kalwaryjskiej i Droga Krzyżowa

18:00 – kolacja

19:00 – świadectwa

20:00 – przerwa

21:00 – spektakl ewangelizacyjny

22:00 – cisza nocna

SOBOTA

7:45 – Godzinki

8:00 – Msza Święta ,

Możliwość przystąpienia do Ruchu Czystych Serc.

9:00 – śniadanie

Sprzątanie pakowanie i odjazd

tt ads