W związku z trwającym w Diecezji Warszawsko-Praskiej Synodem Młodych, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprosiło parafie do zawierzenia dzieła Synodu, jego owoców, a także młodzieży i wszystkich duszpasterzy opiece bł. Karoliny – patronce polskiej młodzieży. Parafie, które odpowiedziały na to zaproszenie przyjmą relikwie Błogosławionej.

LISTA PARAFII, KTÓRE PRZYJMUJĄ W ROKU TRWANIA SYNODU MŁODYCH RELIKWIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
  1. Duszpasterstwo Akademickie ARKA. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  2. Parafia Maryi Matki Kościoła w Sulejówku. Wprowadzenie 3.01.2021 r., na każdej Mszy Świętej kazania głosi ks. Michał Dziedzic, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.
  3. Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  4. Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Relikwie zostały wprowadzone na parafię.
  5. Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Aninie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  6. Parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie. Wprowadzenie odbyło się 27.09.2020 r.
  7. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu. Wprowadzenie relikwii podczas Mszy Świętej z Sakramentem Bierzmowania, 20.10.2020 r. – Bp Marek Solarczyk. Przygotowanie duchowe do wydarzenia – ks. Michał Dziedzic, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży w dniu 18.10.2020 r.
  8. Parafia Matki Bożej Zwycięskiej w Rembertowie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  9. Parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  10. Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej w Józefowie k. Legionowa. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  11. Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Łaski Bożej w Halinowie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  12. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie. Relikwie zostały wprowadzone na parafię.
  13. Parafia Narodzenia Pańskiego w Warszawie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  14. Parafia Przemienienia Pańskiego w Radzyminie. Przygotowanie duchowe do wprowadzenia relikwii 15.11.2020 r., ks. Michał Dziedzic – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.
  15. Parafia św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim. Wprowadzenie 22.11.2020 r., na każdej Mszy Świętej kazania głosi ks. Michał Dziedzic, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.
  16. Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Dębem Wielkim. Wprowadzenie 15.11.2020 r., na każdej Mszy Świętej kazania głosi ks. Andrzej Lubowicki, Asystent Generalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce.
  17. Parafia św. Hieronima w Starej Miłośnie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  18. Parafia św. Jakuba Apostoła w Jadowie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  19. Parafia św. Jana Chrzciciela i Stanisława Biskupa w Stanisławowie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  20. Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha Biskupa w Poświętnem. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  21. Parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  22. Katedra Warszawsko-Praska św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  23. Parafia św. Łukasza Ewangelisty na Tarchominie. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  24. Parafia św. o. Pio na Gocławiu. Termin wprowadzenia zostanie podany wkrótce.
  25. Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie. Wprowadzenie relikwii podczas Mszy Świętej z Sakramentem Bierzmowania, 3.11.2020 r. o godz. 17:00 – Bp Marek Solarczyk.
  26. Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Nowych Załubicach. Relikwie zostały wprowadzone na parafię.
  27. Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie. Wprowadzenie podczas Mszy Świętej na zakończenie misji parafialnych 11.10.2020 r., godz. 12:30 – Bp Romuald Kamiński.
  28. Parafia św. Włodzimierza na Bródnie. Wprowadzenie podczas Mszy Świętej z Sakramentem Bierzmowania, 21.10.2020 r., godz. 18:00