Ksiądz Piotr Urbanowski, moderator Ruchu Światło-Życie Diecezji Warszawsko-Praskiej, zmarł nagle, 19 maja, w wieku 48 lat. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 24 i 25 maja w Warszawie i Wołominie.

W niedzielę, 24 maja, o godzinie 20.00 odbyła się Msza Święta żałobna w parafii św. Jakuba Apostoła na Tarchominie. W poniedziałek uroczystości odbyły się: o godzinie 9.00 w Katedrze Warszawsko-Praskiej – Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Marka Solarczyka; o godzinie 12.00 w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie – Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem biskupa Romualda Kamińskiego. Ciało śp. księdza Piotra Urbanowskiego zostało złożone w kwaterach kapłańskich na cmentarzu przy al. Niepodległości w Wołominie.

Fot.