31 sierpnia 2021 09:00

• Miejsce wydarzenia

Katedra św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, ul. Floriańska 3, 03-707 Warszawa

• Strona internetowa miejsca/organizatora

Czcigodni Księża Proboszczowie, Wikariusze, Siostry zakonne i Katecheci świeccy,

Wielebnych Księży Proboszczów, Katechetów duchownych, zakonnych i świeckich zapraszamy 30 lub 31 sierpnia na odprawę katechetyczną.

Spotkanie będzie miało miejsce w Katedrze – rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 9.30 (kapłani, którzy chcą dołączyć do koncelebry proszeni są o zabranie alby, paska i białej stuły.)

W programie:

• Wykład: ks. dr. Andrzeja Gałki – kapłana Archidiecezji Warszawskiej, rektora kościoła św. Marcina w Warszawie, krajowego duszpasterza osób niewidomych, kapelana warszawskiego Klubu Inteligencji Katolickiej, historyka Kościoła. –

Temat: „Stefan Kardynał Wyszyński i Matka Elżbieta Róża Czacka – dwie drogi Kościoła, które łączy służba Bogu i człowiekowi”

• Słowo Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Ogłoszenia Wydziału Nauki Katolickiej
  • Słowo podsumowujące biskupa Romualda Kamińskiego
  • Błogosławieństwo na nowy rok pracy.

Ze względu na obostrzenia epidemiczne prosimy o przybycie i uczestniczenie w spotkaniu w maseczkach.

Prosimy o punktualne przybycie i zarezerwowanie ok. 2,5h.

Podręczniki będą dostępne w auli kurialnej.

Wydział Nauki Katolickiej