17 listopada 2019 18:00

• Miejsce wydarzenia

Parafia Najczystszego Serca Maryi (Józefa Chłopickiego 2, Warszawa)

W wigilię wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny – 17 listopada w parafii Najczystszego Serca Maryi Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy peregrynację relikwii błogosławionej Karoliny Kózkówny oraz świętego Stanisława Kostki po Diecezji Warszawsko-Praskiej. Jest to jedna z inicjatyw towarzyszących Synodowi Młodych, który rozpoczął się w naszej Diecezji we wrześniu.

Każda parafia i wspólnota jest zaproszona do udziału w peregrynacji. Chętni mogą zgłaszać się mailowo – synod@florianska3.pl lub telefonicznie – 512 913 429.

Zachęcamy księży, a także młodych do wykorzystania tej szansy i rezerwowania terminów.

Relikwie można wypożyczyć na spotkania rejonowe, parafialne, wieczory uwielbienia, adorację i wszelkie inne wydarzenia o charakterze duszpasterskim.