22 marca 2020 16:00

ul.Przewodowa 15/21 Warszawa

• Strona internetowa miejsca/organizatora

www.parafianadwisle.pl

Tradycją parafii Dobrego Pasterza na warszawskim Nadwiślu jest organizowanie różnych form rekolekcji. Kolejną odsłoną będą Rekolekcje na Raty, które w dwie kolejne niedziele 22 i 29 marca na Mszy św. o godz. 16.00 poprowadzi Ks. Michał Dziedzic– duszpasterz młodzieży naszej diecezji. Nauki rekolekcyjne będą transmitowane na naszej stronie parafialnej i przez facebook. Zachęcamy do korzystania z takiej formy rekolekcji wszystkich a szczególnie tych, którzy jeszcze w rekolekcjach nie uczestniczyli. Niech czas Wielkiego Postu, który przeżywamy w tym roku w szczególnej atmosferze stanie się dla nas okazją do zatrzymania się, głebszej rewizji swojego życia, do zwrócenia się ku Bogu, który zawsze jest Bogiem Miłosierdzia.