Czytaj więcej

16 sierpnia 2021 to 26 sierpnia 2021

  XXXVIII Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła: „STAĆ NA STRAŻY ŻYCIA”

  Warszawa – Jasna Góra
  16   26 sierpnia   

         

  Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Matki Kościoła zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania.

  W tym roku uczestnikom pielgrzymki będzie towarzyszyć hasło zaczerpnięte ze Jasnogórskich Ślubów Narodu Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego – „Stać na straży życia”.

  Program pielgrzymkowy pomoże przygotować się do beatyfikacji tego wielkiego pasterza oraz poznać lepiej tematykę związaną z ochroną życia w Kościele. W pielgrzymce będą uczestniczyć przedstawiciele ruchów pro-life.

  Z uwagi na obostrzenia sanitarne i wymogi organizacyjne liczba uczestników w grupach podlega limitom.  Pątnicy w mogą się zgłosić swoją deklarację udziału przez stronę pielgrzymki. Rejestracja wstępna daje prawo pierwszeństwa przy zapisach do wybranej grupy. Szczegóły na stronie www.pielgrzymkapomocnikow.pl.

  UWAGA: Fakt zaszczepienia lub jego braku nie jest brany pod uwagę przy zapisie. Decyduje wyłącznie kolejność zgłaszania się pątników.

   

  Pielgrzymowanie duchowe:

  Wszystkich tych,  którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak organizatorzy zapraszają w trakcie pielgrzymki do pielgrzymowania duchowego. Odbywać się będzie w Katedrze Warszawsko-Praskiej przy ulicy Floriańskiej  3 o godz. 18.
  W programie wspólna Msza Święta, konferencja i modlitwa.

   

   

   

  tt ads