Dodaj wydarzenie Cancel
Dziękujemy za przesłanie wydarzenia. Będzie ono wkrótce weryfikowane.
Opis wydarzenia
Kategoria
Biskup Diecezjalny
Biskup Pomocniczy
Duszpasterstwo młodzieży
Duszpasterstwo rodzin
Formacja
Kurs przedmałżeński
Msze Święte i nabożeństwa
Rekolekcje
Sakramenty
Wydarzenia
Zaproszenia parafialne
Data rozpoczęcia
Data zakończenia (opcjonalnie)
Czas rozpoczęcia
Czas zakończenia (opcjonalnie)
Częstotliwość wydarzenia
Zdjęcie ilustrujące wydarzenie (opcjonalnie)
Organizator/zgłaszający Kontakt do organizatora/zgłaszającego Miejsce wydarzenia Strona internetowa miejsca/organizatora
Niedziela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
26
27
28
29
30
31
1
  • 11:00Uwielbienia dla Dzieci
  • 12:30Msza Święta dla samorządowców z powiatu wołomińskiego
2
  • 11:00Msza Święta dla pracowników i pacjentów Kliniki leczenia ran PODOS
  • 15:00Msza Święta z okazji Światowego Dnia Życia Konsekrowanego
  • 19:00Spotkania KSM św. Hieronima
  • 19:00Koncert kolęd w wykonaniu Scholi Cantorum Maximilianum
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Jana Chrzciciela i św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Stanisławów
3
  • 07:00Msza Święta z udziałem sióstr zakonnych w diecezjalnym Seminarium
  • 10:30Posiedzenie Komisji ds. duchowieństwa
  • 15:00Sesja profesorska w Seminarium
  • 15:00Sesja profesorska w Seminarium
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz
  • 19:00Kim jestem? Poznaj siebie!
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Apostołów Jana i Pawła, Warszawa-Gocław
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy
  • 20:00Kurs przedmałżeński w parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej, Józefów k. Legionowa
4
  • 11:00Msza Święta i spotkanie w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie
  • 18:00Msza Święta w kaplicy Sióstr Apostolinek w Skierniewicach
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii MB Królowej Polski w Otwocku
5
  • 18:00Środy z św. Janem Pawłem II
  • 18:30Msza św. o świętość rodzin i powołania do życia małżeńskiego
6
  • 08:00Lekcja religii dla klasy 1Dg
  • 10:00Prezentacja Orędzia Papieża Franciszka na XXVIII Światowy Dzień Chorego
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii MB Nieustającej Pomocy w Duczkach
  • 18:30Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej
7
  • 18:30Wieczór Uwielbienia
8
  • 14:00Msza Święta i spotkanie z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Loretto
  • 19:00Msza święta w intencji małżeństw oczekujących potomstwa
9
  • 09:00Msza Święta radiowa w bazylice św. Krzyża w Warszawie
  • 11:00Msza Święta w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie
  • 15:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Postoliska
  • 19:00Spotkania KSM św. Hieronima
  • 20:30Spragnieni Miłości i Słowa
10
  • 07:00Msza Święta w diecezjalnym Seminarium
  • 10:00Msza Święta z okazji Dnia Chorego
  • 18:00Spotkanie małżeńskie – Kłamstwo w komunikacji z dzieckiem
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Częstochowskiej, Wołomin
  • 20:00Kurs przedmałżeński w parafii Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze
11
  • 11:00Msza Święta w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza
  • 11:00Msza Święta z okazji Dnia Chorego
  • 15:00Msza Święta w Centrum Zdrowia Dziecka
  • 15:00Msza Święta z okazji Dnia Chorego
  • 18:00Msza Święta dla Duchowych Niewolników Maryi
12
  • 00:00Ferie z Misjonarzami Kombonianami
  • 11:00Msza Święta w Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie
  • 18:00Środy z św. Janem Pawłem II
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Duczki
13
  • 10:30Odwiedziny w Środowiskowym Domu Samopomocy w Warszawie-Aninie
  • 19:00Czwartkowe spotkania młodych (drugi czwartek miesiąca)
14
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów
15
  • 10:00Msza Święta dla osób stanu wolnego w kaplicy kurialnej
  • 16:00Spotkanie Wspólnoty Osób Owdowiałych
16
  • 11:00Msza Święta w parafii Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie
  • 19:00Spotkania KSM św. Hieronima
17
  • 17:00Msza Święta w diecezjalnym Seminarium
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje)
18
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Bartłomieja Apostoła, Janówek
19
  • 18:00Środy z św. Janem Pawłem II
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory
  • 19:15Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa
20
  • 16:00Wręczenie Nagrody im. ks. bp. Romana Andrzejewskiego za zasługi dla polskiej wsi arcybiskupowi Henrykowi Hoserowi
21
  • Sesja krajowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
22
  • Sesja krajowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
23
  • Wizytacja kanoniczna w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie
  • 12:00Msze Święte z chórem Schola Cantorum Maximilianum
  • 12:30Msza Święta z okazji 95-lecia parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie
  • 13:00Kurs przedmałżeński w parafii Narodzenia Pańskiego, Jasienica
  • 18:00Kurs przedmałżeński w parafii Świętej Trójcy, Niegów
  • 18:00Msza Święta w parafii MB Królowej Polskich Męczenników
  • 19:00Spotkania KSM św. Hieronima
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Jasnogórskiej, Królewiec
Aktualna data
24
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, Warszawa-Stara Miłosna
  • 19:30Kurs przedmałżeński w parafii św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory)
25
  • 10:00Poświęcenie placówki Caritas w Wołominie
  • 11:00Msza Święta w parafii Wieczerzy Pańskiej
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Marka Ewangelisty, Warszawa-Targówek
26
  • 06:30Msza Święta w parafii katedralnej – Środa Popielcowa
  • 18:00Środy z św. Janem Pawłem II
  • 18:00Msza Święta w parafii Matki Bożej Loretańskiej – Środa Popielcowa
27
  • 09:30Zebranie przełożonych zakonnych i proboszczów parafii zakonnych
  • 11:00Spotkanie Zespołu KEP ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia
  • 18:00Msza Święta ku czci św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej
  • 19:00Czwartkowe spotkania młodych (czwarty czwartek miesiąca)
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii św. Patryka, Warszawa-Gocław
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Huta Mińska
  • 19:30Kurs przedmałżeński w parafii Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła
  • 20:00Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Częstochowskiej, Zielonka
28
  • 11:00Otwarcie i poświęcenie nowego oddziału w Szpitalu Klinicznym im. prof. Adam Grucy w Otwocku
  • 19:00Droga Krzyżowa w ramach obchodów Dnia modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego
  • 20:00Msza Święta na zakończenie Dnia Stacyjnego
29
  • 10:00Diecezjalny dzień pokutny
  • 16:00Msza Święta z udzieleniem posług lektoratu i akolitatu
  • 18:00Kurs przedmałżeński w parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Nieporęt
  • 18:00Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w parafii św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
  • 18:00Kurs przedmałżeński w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii NMP Matki Kościoła, Sulejówek
  • 19:00Kurs przedmałżeński w parafii Miłosierdzia Bożego, Ząbki