8 grudnia 2019 17:00

• Miejsce wydarzenia

Budy Barcząckie k. Mińska Mazowieckiego, ul. Mazowiecka 33

UWAGA! W tym miesiącu – marcu – wyjątkowo o godzinie 17:00!

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich pod Mińskiem Mazowieckim zaprasza każdego ósmego dnia miesiąca na godzinę 19.00 na Mszę Świętą w intencji małżeństw oczekujących potomstwa, niewiast w stanie błogosławionym oraz o łaskę zdrowia dla dzieci poczętych.

Matka Boża z Guadalupe to patronka rodzin,  szczególnie kobiet w stanie błogosławionym. Za jej wstawiennictwem Łaska Boża dotyka tych, którzy pokładają swoją nadzieję w Jej orędownictwie bądź polecają Jej swoich bliskich. Ponadto codziennie odmawiana jest w ich intencji Litania do Matki Bożej z Guadalupe przez grupę parafian zaangażowanych duchowo w tą posługę.

Ósmy dzień tygodnia to szczególny termin, w którym w wielu miejscach w Polsce w społecznej inicjatywie „Kobieta jest Boska”, ludzie modlą się o dar poczęcia nowego życia a także dziękują za wiele łask, które stały się udziałem modlących.