Trzeciej Mszy Świętej odprawionej w ramach nowenny ‘Terapii duchowej’ przewodniczył Bp Marek Solarczyk.

Eucharystia była sprawowana w kaplicy Szpitala Bródnowskiego w intencjach osób chorych, ich bliskich oraz personelu medycznego, o czym przypomniał Biskup Marek Solarczyk:

Wy, którzy tutaj każdego dnia i każdej nocy jesteście z chorymi, jesteście dla chorych, jesteście w tym wielkim dziele uzdrawiania; zawierzacie wszystkich chorych z tego szpitala, ale też wszystkich potrzebujących. Wierzymy, że Bóg włącza ich i nas we wspólnotę ducha. (…) Stajemy w tym doświadczeniu modlitwy i stajemy w postawie naszej bezradności, naszego ogołocenia, tego wszystkiego, co nas przerasta. My wierzymy, że stoimy w tym wszystkim wobec Pana. I wtedy będziemy potrafili nie tracić nadziei oraz nieść tę wyjątkową tajemnicę miłości Boga.

Retransmisja Mszy Świętej i pełna homilia: